сряда, 30 март 2011 г.

Великденско яйце с изненада/ Пасхальное яйцо с секретом

За рожденният ми ден Наташа-Казаночка ми подари пластмасово ,прозрачно яйце.Оше тогава реших,че това е поредното предизвикателство за мен,но нямах никаква идея как да го украся.За Великден нашравих много неща,но яйцето стоеше в кошничката и ме гледаше укорително.Вчера изведнаж ми проблесна как да го направя красиво-веднага събрах материалите и започнах.
На дкя рождения -в январе-Наташа-Казаночка подарила мне ето пластиковое яйцо.Знала,что надо подумать долго что и как с ним сделать.Для Пасху сделала много вещи,но яйцо сидело в корзинке и смотрело на меня грустно-когда и от него сделаю чтото красивое.И вчера идея пришла-сразу собрала что нужно и наачала.


 И така-пластмасово яйце-дълго 10см,лепило,пинсети и около 400 малки сатенени розички-бели и жълти.
И так-пластиковое яйцо-10 см,клей,пинцет,очки и около 400 маленькие розы-белые и желтые.В етот год моя Пасха-желтая получилась!
След работата по пинкипите знаех,че трябва много внимателно да боравя с лепилото.Започнах да прилепям розичките с прави редички-от средата на яйцето.
Клей не люблю-видели что с пинкипи случилось.Тот раз знала как делать все-очень осторожно вставляла клей,а потом розы.

След около час половината беше готово.
Через час-пол яйцо было готово.

Да,но розичките,които имах вкъщи свършиха.За половината използвах около 200 малки розички.Добре,че продават готови,зашото ако трябваше и да  ги направя сигурно щях да полудея./хи-хи,но пък стана красиво/
Мне очень нравитсья результат.Да,но закончили сапасы от розы-около 200 были приклеени .Хорошо чти продают готовые ,иначе с ума бы сошла сделать и розы./хи-хи,но прекрасно получилось/

Така изглежда половинката яйце отвътре.
Тази сутрин -първо отидох на магазина за розички.Продавачката ме изгледа учудено,попита ме за какво ми трябват и като чу много с смя.Каза,че е чувала за яйца облепени с мъниста,рисувани,апликирани,но за такова като моето не е.Пожела ми успех,а аз право вкъщи.След около още един час бях готова.

Так получилось яйцо внутри.Утром впервые пошла на магазин для розы,Продавщица поцмотрела удивленно на меня,когда рассказала,для что мне нужны ети цветочки.Сказала,чо знает для яйца укашени с бисер,нарисовани,но как мои -нет.Сказала -Удача! ,а я быстро дома и через час была готова.
Получи се много красиво-като голяма цветна топка.
Получилось прелестное яйцо-как большой цветок.

Най-интересното е,че се отваря,а вътре мога да скрия изненада за дъщеря ми,а тя като мен обича изненадите.
Самое интересное,что открываетсья и внутри могу спрятать чтото-а дочка любит сюрпризы больше меня/хи-хи/

А какво по-хубаво от изненада,в която се крие изненада?Шоколадовите яйца също крият малки играчки-любимо забавление на малки и големи.
И така-това беше моята наистина последна работа за Великден.Много ми хареса да го правя,получи се много красиво,а и крие изненада!
А я незнаю есть ли хорошее,чем сюрприз,в который спрятан сюрприз? В Шоколадовые яйца всегда есть спрятана игрушка-любимое для дети и взрослыe.
И так ето моя последная Пасхальная работа-обещаю!Очень мне понравилсья результат,а и есть сюрприз!

Любопитната овчица е отново на фотосесията,а малкото жълто каланхое цъфна сутринта-като по поръчка за снимката/хи-хи/
Любопытная овечка снова участвует в фотосесию-наверно и она ждет сюрприз,а маленькое колонхое разцветало утром-на заказ для фото/хи-хи-хи/

13 коментара:

  1. Мария, какое яйцо красивое у тебя получилось!а насчет последней пасхальной работы не обещай, пожалуйста, до Пасхи еще далеко, что-нибудь еще интересное придумай!

    ОтговорИзтриване
  2. Мария - выдумщица! Яйцо получилось супер-оригинальное!

    ОтговорИзтриване
  3. обалдеть!!!! вот фантазерка)) мне очень понравилось.

    ОтговорИзтриване
  4. Мариечка, ты большая умничка! Настоящее маленькое чудо сделала своими руками, красивое цветочное яичко с сюрпризом, здорово!!! :)
    Отличная идея и блестящее исполнение! Чудесный сюрприз! Поздравляю!

    ОтговорИзтриване
  5. Много свежа идея. Ето една награда от мен: http://ducky-kate.blogspot.com/2011/03/blog-post_31.html

    ОтговорИзтриване
  6. Это не яйцо, это же цветущий рай! Розовый! Как придумано оригинально, Мне нравится! Я купила деревянные заготовки...может, их тоже так сделать? Сама точно роз не наделаю, с ума сойти!

    ОтговорИзтриване
  7. как интересно!!! Очень понравилася идея!

    ОтговорИзтриване
  8. Здорово! Идея блестящая! Какое оно, наверное, мягонькое получилось!Да, насчет последней работы - не обещай! Я тут всего на неделю уехала, а у тебя столько новинок! :))

    ОтговорИзтриване
  9. Мария. какое замечательное пасхальное яичко, всё в цветах!!! Супер!!! :)

    ОтговорИзтриване
  10. Мария, все как всегда, потрясающе красиво!

    ОтговорИзтриване

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...