неделя, 10 април 2011 г.

Розов подарък/Розовый подарок

Отново направих подарък за рожден ден-преобладава розовият цвят,защото той е любим на получателката.Разбира се има ръкоделен плик и малка кукла-ето:
Снова сделала подарок на днья рождения-розовый,потому что ето любимый цвет будущей хозяйке.Конечно конверт для рукоделие и маленькая кукла-вот:
Пликът е изработен от Lugana 27ct-синя-за капака,долната част е от Aida 14ct-бледа резеда,подплатата е розова.Използвах  конци DMC,розова дантелка,копче от сандъка на баба-оказа се бездънен/хи-хи/шнур-най-после успях да направя равен и малки копченца във формата на пеперудки.Моделът-макове-взех от френско списание и малко измених-разбира се.
Вышивала на Lugana 27ct-синяя,основная часть сделана из Aida 14ct-светло зеленая,подкладка-розового цвета.Нитки-DMC,розовое кружево,пугивка из сундука бабушке/оказалось что у него нет дна/хи-хи,столько сокровища нашла/шнур-сделала сама-ура-успела и маленькие пуговки-бабочки,Модель-маки-нашла в французкий журнал и конечно немного изменила.

Куклата трябваше да бъде мече,но.....още несъм усвоила животните добре,а дъщеря ми като го видя каза-"Ха,това е мис Пиги"-или почти...
Хотела сделать медвежонок,но........неполучилось -животный нелехко делать,а когда дочка увидела сказала только :"ХА,ето мис Пиги"  -или почти....
Висока е 30см,изработена от трико,напълнена с памук,малко коса,много розов плат и модерен пуловер-естествено всичко е розово -handmade.
Рост-30 см,тело сделала из трико,наполнила с хлопок,много розовая ткань и свитер-модный и розовый-handmade.


Надявам се да се хареса на новата си собственичка,а това ще разберем скоро.Във вторник подаръкът отлита.Към него има и други сюрпризи,но няма да разберете какви/хи-хи/Приятна вечер на всички!
Надеюсь понравитсья новой хозяйке-скоро узнаем.Во вторник подарок отправитсья в пути.Есть и другие сюрпризы,но нескажу больше ничего./хи-хи/
Спокойный вечер всем!

7 коментара:

  1. замечательные работы, очень понравились

    ОтговорИзтриване
  2. Какая прелесть=) Отличный подарок!

    ОтговорИзтриване
  3. Мария, хочешь честно? Нравится очень все и дизайн, и конверт (и цветы и цвета) и кукла! Хочу такое же, прикинь!

    ОтговорИзтриване
  4. ПРЕЛЕСТЬ!!! Чудесный подарочек будущей имениннице, добрый, милый, радостный и нежный! И конвертик и куколка чудесны!:)
    Поздравляю, Мария!

    ОтговорИзтриване
  5. Твои работы не могут оставить равнодушным, всегда с характером или как говорят у нас с изюминкой! Конверт чудесный, кукла забавная!

    ОтговорИзтриване
  6. Мария! И когда ты только успеваешь творить такую красоту? У тебя что, 48 часов в сутках?
    Мария! Конвертик очень красив, уверена, будущей хозяйке он понравится!

    ОтговорИзтриване
  7. Подарок замечательный,такой не может не понравится.

    ОтговорИзтриване

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...