събота, 12 февруари 2011 г.

Семейството на Одилия /Семья Одилли

И така,моята прекрасна Одилия бе направена на един дъх.Толкова много ми хареса,че реших да опитам пак.Тя е много самотна и затова и направих семейство-строга на вид майка,която изисква много от своята дъщера,но е с огромно златно сърце.
И так-моя прекрасная Одилия была сделала сразу.Так мне понравилось,что решила сделать ещо тильди.Она была очень самотная и решила сделать ее семья-очень строгая мама,которая всегда хочеть ещо от свои дети,но у нее огромное залотое сердце.

Моделът на Роклята е копие на една от летните ми рокли,които много обичам,бижутата и са златни-подхождат на плата от който е направена роклята.Много се затрудних как и какви обувки да и направя.И тогава се сетих за моите коркови подложки за гореши съдове и реших да направя от тях чехли.
Сделала ее платье как подобие мое любимое,вся бижутерия золотая-подходят тканью.Но для обувь думала долго-накобец выдумала ето.
Накрая трябваше да и избера име.Тъй като Одилия е от руски произход реших да нарека майка и Ефросина-звучи ми строго и с респект.
Малката сестра на Одилия се казва Лизета-тя е крехка и мила и също мечтае да стане балерина.Ето я и нея
Наконец придумала имя-Ефросина-строго ,но красиво.
Маленькая сестра Одилли называетсья Лизета-она тоже хочет стать балерину.Вот и она.


Тя обича розовото и винаги да е в крак с модата.За това нейният тоалет се състои от панталон и туника-в различни нюанси на розовото.
Она очень любит розового цвета и быт модница.Поетому ее одежды брюки и туника-конечно розовые.
Нейните бижута са нежни-обожава цветята.
И така Одилия е готова за премиерата на балета тази вечер и всички си правтя снимка за спомен от събитието.
И так-сегоднья у Одилли премьера-будет танцовать "Лебединное озеро" в первый раз и целая семья сделала фото.

5 коментара:

  1. Много истински изглеждат - цялото семейство! И обувките, и бижутата, и роклите - много са хубави и елегантни! Само един каварлер им трябва в скоро време!

    ОтговорИзтриване
  2. Мария, да они у тебя -блондинка, брюнетка и рыжая (почти)! На любой вкус! Открой секрет...кто ими играется? Девчонки, классное у нас хобби, можем впасть в детство и все только будут завидовать!
    Хочу тоже сказку!
    Да, точно, принц теперь позарез требуется! Готова сделать принца?

    ОтговорИзтриване
  3. С мои куклый играю только я/хи-хи/.В детстве играла на форепиано,а сейчас буду играть и сказки читать./хи-хи/Принц не в мои планы,но подумаю-незнаю какою причеслу сделать для него!

    ОтговорИзтриване
  4. Ну волосы...не длинные и корону мужскую, без диамантов!

    ОтговорИзтриване
  5. Мариечка, девочки твои прелесть, как хороши, каждая по своему красива, стройна и мила! Я очень горжусь тобой, что ты сделала чудесных куколок балерин и рыжеволосую красавицу! Принц им нужен обязательно, тоже красавиц и балеро, чтобы в паре танцевали. :)
    Молодчинка!

    ОтговорИзтриване

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...